img

img
imgMSW 73

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.


więcej...
imgMSW 82

Nowa felga aluminiowa MSW 82 do Alfy Romeo i nie tylko!!!

Nowe koło MSW 82 uzupełnia gamę felg aluminiowych MSW. Felga zaprojektowana i wprowadzona do oferty z myślą o entuzjastach marki Alfa Romeo.  


więcej...
imgHYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.


więcej...
imgWWW.OZ-RACING.PL

Miło nam poinformować, iż ruszyła właśnie oficjalna strona OZ POLSKA pod adresem www.oz-racing.pl 


więcej...
imgOZ SPARCO RTT BLACK

SPARCO RTT BLACK to nowość 2013, felga idealnie nadająca się na zimę, dzięki zastosowaniu specjalnej, ochronnej powłoki lakierniczej.


więcej...
imgRallyPlanet.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.


więcej...
imgOZ LOUNGE

Nowe koło z serii OZ X-LINE.


więcej...
imgOZ X-LINE

Linia X-LINE - OZ w wyśmienitej cenie!


więcej...
Archiwum

 

 
MSW 73 Dodał: PW (2018-02-20)
img

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.Dzięki czystym liniom, MSW 73 to model z charakterystycznymi cechami, dla tego monachijskiego producenta samochodów.

Konstrukcja zawiera 5 smukłych podwójnych ramion, które rozciągają się do zewnętrznej krawędzi obręczy, tworząc optyczną iluzję o większym rozmiarze.

 

Wykończenie Gloss Dark Grey odzwierciedla obecny trend w zakresie błyszczących kolorów, które znajdują się na szczycie dzisiejszych wykresów popularności i sprzedaży. Ramiona i zewnętrzna krawędź szlifowane są diamentowo, aby uzyskać jeszcze bardziej agresywny wygląd - lekcja wyniesiona z supersamochodów.

 

Kolejną kluczową cechą nowego koła jest możliwość zastosowania oryginalnego znaczka BMW. W rzeczywistości, w MSW 73 możliwe jest użycie oryginalnego kołpaka do każdego modelu BMW, zarówno w rozstawach 5x120, jak i 5x112.

 

Oprócz różnych modeli BMW, koła MSW 73 mogą być również montowane w samochodach typu Ford Focus i Focus RS, Audi A3, A4, Skoda Superb i wielu innych.

 

MSW 73 jest dostępna w rozmiarach 17", 18" i 19". Podobnie jak wszystkie koła OZ, MSW 73 posiada certyfikat TUV i włoski certyfikat NAD.