img

img
imgMSW 73

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.


więcej...
imgMSW 82

Nowa felga aluminiowa MSW 82 do Alfy Romeo i nie tylko!!!

Nowe koło MSW 82 uzupełnia gamę felg aluminiowych MSW. Felga zaprojektowana i wprowadzona do oferty z myślą o entuzjastach marki Alfa Romeo.  


więcej...
imgHYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.


więcej...
imgWWW.OZ-RACING.PL

Miło nam poinformować, iż ruszyła właśnie oficjalna strona OZ POLSKA pod adresem www.oz-racing.pl 


więcej...
imgOZ SPARCO RTT BLACK

SPARCO RTT BLACK to nowość 2013, felga idealnie nadająca się na zimę, dzięki zastosowaniu specjalnej, ochronnej powłoki lakierniczej.


więcej...
imgRallyPlanet.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.


więcej...
imgOZ LOUNGE

Nowe koło z serii OZ X-LINE.


więcej...
imgOZ X-LINE

Linia X-LINE - OZ w wyśmienitej cenie!


więcej...
Archiwum

 

 
HYPER XT HLT Dodał: PW (2018-02-20)
img

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.Debiutujący właśnie Hyper XT HLT rozszerza swoje innowacyjne cechy (wprowadzone wcześniej przez HyperGT HLT) do SUV-ów, czyniąc z niego najlżejsze jednoczęściowe koło ze stopów lekkich dla tego segmentu, jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma OZ.

Począwszy od technicznych i stylistycznych treści związanych z DNA "Hyper-family" , wywodzących się ze świata wyścigów GT3, inżynierowie z OZ Tech Lab zaprojektowali nowe koło HyperXT HLT, aby zapewnić agresywną i precyzyjną jazdę właścicielom średnich i dużych SUV-ów.

Technologia HLT zapewnia optymalizację stosunku wytrzymałości do wagi, zmniejszając ciężar kół nawet dla pojazdów o bardzo dużym obciążeniu osiowym, takich jak Porsche Macan, Mercedes GLE i GLC (nawet w wersjach Coupe), BMW X6 i wielu innych.

Konstrukcja nowego koła HyperXT HLT dziedziczy wszystkie cechy HyperGT HLT, a wzmocnione szprychy i czynią go jeszcze mocniejszym i bardziej muskularnym. Zewnętrzna otoczka o szlifie diamentowym, wyznacza jej obwód, co dodaje agresywnego charakteru.

Od tej chwili - nawet jeśli nie za kierownicą samochodu sportowego - entuzjaści adrenaliny nie będą już musieli ukrywać swojej pasji do osiągów; nawet ci, którzy wybierają SUV, mogą wyróżnić się z tłumu, montując odpowiednie koła, aby pokazać swoją sportową stronę.

 

Wyróżniające się cechy:

- Wklęsła konstrukcja na oś tylną (concave) sprawia, że ​​SUV jest jeszcze bardziej sportowy i agresywny

- Wzmocniony rant zewnętrzny: szprychy rozszerzają się, przypominając kosy, zwiększając powierzchnię styku na krawędzi zewnętrznej, poprawiając aerodynamikę i zwiększając sztywność.

- wycięcia na środku i poboczne nacięcia wzdłuż ramion maksymalizują sztywność skrętną i zmniejszają wagę.

-  Indeks nośności zwiększył się do 950 kg na jedno koło.

- Ekskluzywna technologia HLT optymalizuje charakterystykę mechaniczną koła, zachowując równowagę między lekkością a wytrzymałością, jak prawdziwe koło wyścigowe.

- OE CAP READY – przystosowanie do oryginalnych kołpaków wiodących producentów samochodów.

HyperXT HLT jest dostępny w średnicach 20 "i 22" oraz w wykończeniu Star Graphite Diamond Lip.

Podobnie jak wszystkie koła OZ, HyperXT HLT posiada certyfikat TUV i NAD.