img

img
imgMSW 73

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.


więcej...
imgMSW 82

Nowa felga aluminiowa MSW 82 do Alfy Romeo i nie tylko!!!

Nowe koło MSW 82 uzupełnia gamę felg aluminiowych MSW. Felga zaprojektowana i wprowadzona do oferty z myślą o entuzjastach marki Alfa Romeo.  


więcej...
imgHYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.


więcej...
imgWWW.OZ-RACING.PL

Miło nam poinformować, iż ruszyła właśnie oficjalna strona OZ POLSKA pod adresem www.oz-racing.pl 


więcej...
imgOZ SPARCO RTT BLACK

SPARCO RTT BLACK to nowość 2013, felga idealnie nadająca się na zimę, dzięki zastosowaniu specjalnej, ochronnej powłoki lakierniczej.


więcej...
imgRallyPlanet.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.


więcej...
imgOZ LOUNGE

Nowe koło z serii OZ X-LINE.


więcej...
imgOZ X-LINE

Linia X-LINE - OZ w wyśmienitej cenie!


więcej...
Archiwum

 

 
RallyPlanet.pl Dodał: p (2012-05-31)
img

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pasjonatów sportów motorowych, obejmuje między innymi produkty takich marek jak: SPARCO, OMP czy EIBACH. W chwili obecnej strona sklepu znajduje się w fazie budowy, baza produktów jest uaktualniana a asortyment rozszerza się z dnia na dzień. Już dziś jednak mogą Państwo dokonać zakupów! Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby przebiegły one sprawnie i przyjemnie. Za mogące powstać niedogodności bardzo przepraszamy. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy także do zapisywania się na nasz newsletter.

www.RallyPlanet.pl