img

img
imgMSW 73

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.


więcej...
imgMSW 82

Nowa felga aluminiowa MSW 82 do Alfy Romeo i nie tylko!!!

Nowe koło MSW 82 uzupełnia gamę felg aluminiowych MSW. Felga zaprojektowana i wprowadzona do oferty z myślą o entuzjastach marki Alfa Romeo.  


więcej...
imgHYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.


więcej...
imgWWW.OZ-RACING.PL

Miło nam poinformować, iż ruszyła właśnie oficjalna strona OZ POLSKA pod adresem www.oz-racing.pl 


więcej...
imgOZ SPARCO RTT BLACK

SPARCO RTT BLACK to nowość 2013, felga idealnie nadająca się na zimę, dzięki zastosowaniu specjalnej, ochronnej powłoki lakierniczej.


więcej...
imgRallyPlanet.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.


więcej...
imgOZ LOUNGE

Nowe koło z serii OZ X-LINE.


więcej...
imgOZ X-LINE

Linia X-LINE - OZ w wyśmienitej cenie!


więcej...
Archiwum

 

 
OZ MSW 20 Dodał: PW (2009-03-13)
img

Piękne koło z linii MSW AVANTGARDENowe koło MSW z linii AVANTGARDE. Aż 4 różne wersje w zależności od ilości śrub mocujących i koloru. Piękne, smukłe ramiona stanowią doskonałe połączenie tradycji sportowej firmy OZ z nowoczesnym trendami designerskimi. To model dla ludzi odważnych, ceniących elegancję i wyrafinowane detale. Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne – Titanium Mirror to kolor srebrny, imitujący chrom. Matt Black Full Polished to bardzo popularna dziś czerń z diamentowo polerowanymi ramionami. Do samochodów z kołami mocowanymi na 4 śruby przygotowana została wersja koła z ośmioma podwójnymi ramionami. Do samochodów 5-ciośrubowych przewidziana jest wersja z dziesięcioma podwójnymi ramionami. Ceny MSW 20 – niezależnie od wersji – będą zaczynały się od 489 zł w 15”.