img

img
imgMSW 73

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.


więcej...
imgMSW 82

Nowa felga aluminiowa MSW 82 do Alfy Romeo i nie tylko!!!

Nowe koło MSW 82 uzupełnia gamę felg aluminiowych MSW. Felga zaprojektowana i wprowadzona do oferty z myślą o entuzjastach marki Alfa Romeo.  


więcej...
imgHYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.


więcej...
imgWWW.OZ-RACING.PL

Miło nam poinformować, iż ruszyła właśnie oficjalna strona OZ POLSKA pod adresem www.oz-racing.pl 


więcej...
imgOZ SPARCO RTT BLACK

SPARCO RTT BLACK to nowość 2013, felga idealnie nadająca się na zimę, dzięki zastosowaniu specjalnej, ochronnej powłoki lakierniczej.


więcej...
imgRallyPlanet.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.


więcej...
imgOZ LOUNGE

Nowe koło z serii OZ X-LINE.


więcej...
imgOZ X-LINE

Linia X-LINE - OZ w wyśmienitej cenie!


więcej...
Archiwum

 

 
OZ ALLEGERITA HLT Dodał: pw (2008-12-01)
img

Ultralekka, kolorowa propozycjaHLT to skrót od High Light Technology. Jest to technologia pozwalająca maksymalnie obniżyć wagę felgi przy zachowaniu najwyższych standardów wytrzymałościowych. Oba te parametry zbliżone są do ekstremalnie drogich obręczy magnezowych. Dodatkowym atutem ALLEGERITY jest fakt, iż będzie można ją zamówić w aż 8 wersjach kolorystycnych. Podstawowym będzie srebrny Titanium Tech, pozostałe, to grafit, czarny, złoty, biały, pomarańczowy, czerwony i niebieski. Ceny - 17" - 1399 zł, 18" - 1859 zł.