img

img
imgMSW 73

Pięcioramienna felga aluminiowa MSW 73 w stylu BMW

MSW 73 to nowe koło, część rodziny MSW Avantgarde, zaprojektowane głównie w celu zaspokojenia popytu ze strony miłośników samochodów BMW.


więcej...
imgMSW 82

Nowa felga aluminiowa MSW 82 do Alfy Romeo i nie tylko!!!

Nowe koło MSW 82 uzupełnia gamę felg aluminiowych MSW. Felga zaprojektowana i wprowadzona do oferty z myślą o entuzjastach marki Alfa Romeo.  


więcej...
imgHYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWNY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów - wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.


więcej...
imgWWW.OZ-RACING.PL

Miło nam poinformować, iż ruszyła właśnie oficjalna strona OZ POLSKA pod adresem www.oz-racing.pl 


więcej...
imgOZ SPARCO RTT BLACK

SPARCO RTT BLACK to nowość 2013, felga idealnie nadająca się na zimę, dzięki zastosowaniu specjalnej, ochronnej powłoki lakierniczej.


więcej...
imgRallyPlanet.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego RallyPlanet.pl.


więcej...
imgOZ LOUNGE

Nowe koło z serii OZ X-LINE.


więcej...
imgOZ X-LINE

Linia X-LINE - OZ w wyśmienitej cenie!


więcej...
Archiwum


 
PRINCE

Powstała w 1993 roku firma PRINCE , postawiła sobie za cel zaproponowanie polskim odbiorcom towarów o najwyższym standardzie - początkowo kół tarczowych ze stopów lekkich, następnie akcesoriów do motosportu, kartingu i tuningu samochodowego.

W 1994 roku staliśmy się przedstawicielem na Polskę wielokrotnych mistrzów świata - firmy OZ . W kolejnych latach pojawiły się przedstawicielstwa firm SPARCO i EIBACH , legitymujących się podobnymi do OZ osiągnięciami w świecie sportów samochodowych. W 2000 roku poszerzyliśmy grono reprezentowanych firm o jednego z najbardziej ekskluzywnych tunerów samochodów marki Mercedes - firmę CARLSSON , zaś niewiele później zostaliśmy przedstawicielem na rynku polskim najstarszego tunera marki BMW, niemieckiej firmy HARTGE . W 2010 roku wprowadzamy produkty kolejnego potentata w świecie sportów samochodowych, włoskiej firmy OMP.  

Dziś w ofercie posiadamy także produkty LICO, HAMANN, MOTUL czy TRENDY . Stale jednak poszerzamy nasza ofertę i - dzięki rozlicznym kontaktom w świecie sportu samochodowego i tuningu - jesteśmy w stanie zaproponować również wiele innych akcesoriów różnych firm. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

OZ
 
Od 1994 roku obecne są na rynku polskim towary włoskiej firmy OZ - figurujące w oficjalnej nomenklaturze, pod hasłem kół tarczowych ze stopów lekkich, powszechnie zaś określane mianem obręczy samochodowych czy  alufelg.  Mimo, iż firma OZ pod względem wielkości produkcji nie należy do  potentatów  światowych, niewątpliwie dominuje w świecie sportów samochodowych z racji najwyższej jakości swoich wyrobów. Na kołach OZ ścigają się bolidy FORMUŁ 1 (od 25 lat),  3, CART, 3000, samochody INDY RACING LEAGUE, różnego  rodzaju pucharów oraz uczestnicy mistrzostw krajów całego świata, wreszcie  samochody startujące w Rajdowych Mistrzostwach Świata (od 20 lat), Europy itd.  Program sportowy Firmy OZ jest odzwierciedleniem zaufania jakie pokłada się w ich  wyrobach, a rezultatem tego są rozliczne tytuły, w tym ponad 100 tytułów mistrzów  świata.
 
Doświadczenia sportowe wykorzystywane są oczywiście w produkcji kół aluminiowych przeznaczonych dla wszystkich użytkowników dróg - nie tylko sportowców. Obecnie gama obręczy OZ obejmuje kilka linii produktowych - budżetowa linia MSW (Motor Style Wheels) to oferta "na każdą kieszeń". W  jej programie znajdują sie zarówno koła WINTER , proste, łatwe w utrzymaniu i bardzo korzystne cenowo wzory, oraz AVANTGARDE - przeznaczone przede wszystkim dla młodszych kierowców - ciekawe, tuningowe modele. Półka średnia to 3 linie - STREET-STYLE (włoski styl do każdego  samochodu), RACING (koła o rodowodzie sportowym) i ALL-TERRAIN (koła do  samochodów SUV, terenowych i dostawczych). Szczególnie godna uwagi jest technologia HLT , oferowana w ramach linii  RACING. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i specjalnego procesu  technologicznego, udało się znacznie obniżyć wagę felgi, przy zachowaniu bardzo wysokich właściwości  wytrzymałościowych. Kolejną linią proponowaną przez firmę OZ jest PRESTIGE - obręcze  2-częściowe, najcześciej wyposażone w tzw. "patent lip". Jest to specjalny  pierścień, który przykręca się do rantu zewnętrznego koła. Pełni on nie  tylko funkcję estetyczną, ale przede wszystkim chroni koło przed  uszkodzeniami mechanicznymi. Uszkodzony pierścień można oczywiście  wymienić. Topową linią jest TUNER-SYSTEM . To obręcze 3-cześciowe, często odkuwane,  więc bardzo wytrzymałe, piękne i... bardzo drogie.
 
Rok 2009 rok zaował wprowadzeniem nowej, ciekawej serii X-LINE z kołami POWER, ENERGY i ADRENALINA. Jest to oferta bardzo korzystna cenowo - usytuowana pomiędzy półką średnią OZ i MSW AVANTGARDE. W roku 2010 do linii dokładane będą sukcesywnie kolejne mo dele - FORCE, WAVE i LONGUE.
 
SPARCO

 
SPARCO to niewątpliwy lider wśród dostawców akcesoriów do sportu samochodowego i kartingu. Rozpoczynając od produkcji pierwszych kombinezonów sportowych w 1977 roku, w efekcie ponad 30-letniej działalności proponuje swoim odbiorcom pełną gamę wyrobów do wszelkich sportów samochodowych oraz - od jakiegoś czasu - motorowodnych.

W kombinezonach z logo SPARCO jeździła i jeździ czołówka kierowców Formuły 1, z ubiegłorocznym mistrzem świata, Luisem Hamiltonem, włącznie; ścigali się i ścigają się kierowcy rajdowych mistrzostw świata, jak również czołowi polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi.

SPARCO to synonim najnowszych techmologii w produkcji odzieży ognioodpornej, kasków samochodowych i foteli sportowych. SPARCO jest największym producentem foteli kubełkowych z homologacją FIA. Wśród kierowców WRC dominują znakomite pod względem wytrzymałości i wagi fotele karbonowe. Najlżejsza pod względem gramatury odzież ognioodporna, ciągle ulepszane buty czy rękawice cieszą się uznaniem nie tylko aktualnych, ale i przyszłych mistrzów Formuły 1, czy tras rajdowych – młodych kierowców gokartów. Mają oni do dyspozycji pełną linię produktów do kartingu.

SPARCO to nie tylko wyczyn, to również oferta dla szerokiej rzeszy amatorów sportów samochodowych, fanów tuningu czy zwykłych ludzi, dla których odzież z logo SPARCO posiada określoną wartość. TUNING, rozumiany jest jako indywidualizacja samochodu poprzez zastosowanie przeróżnych akcesoriów - od kierownicy, poprzez pasy, fotele, gałki dźwigni zmiany biegów, pedały, ... do hamulców czy belek spinających kolumny McPhersona.

SPARCO to siedziba główna pod Turynem, filie w USA, Francji, Tunezji, Ameryce Południowej oraz sieć sprzedaży w 46 krajach całego świata. SPARCO instnieje w  Polsce od 1995 roku w ramach oficjalnego przedstawicielstwa dla firmy PRINCE.
 
EIBACH

 
EIBACH to firma o prawie 60-letniej tradycji, producent elementów zawieszeń samochodowych jak również sprężyn przemysłowych wszelakiego kalibru.

„The Will to Win” – chęć zwyciężania, w wolnym tłumaczeniu, to motto prezentujące filozofię niemieckiego potentata. Owe dążenie do sukcesu wyznacza drogę do doskonałości, ciągłego ulepszania swoich produktów. A gama ich obejmuje sprężyny obniżające zawieszenie (tunigowe jak i wyczynowe), amortyzatory, stabilizatory, zawieszenia kompletne, pierścienie dystansowe, zestawy do korekty ustawienia zbieżności itp.

W odróżnieniu od innych producentów, EIBACH nie proponuje tuningu ekstremalnego lecz obniżenie zawieszenia poprawiającego trakcję. Prowadzenie samochodu i przyjemność jazdy leżą u podstaw konstrukcyjnych korekt. Efekty prac firmy EIBACH są niewątpliwie przekonywujące, skoro na bardzo wymagającym rynku niemieckim samochodowe sprężyny obniżające zawieszenie uzyskują w ostatnich latach miano najlepszej marki (BEST BRAND 2006, 2007, 2008, 2009, ...). To tylko namiastka sukcesów produktów firmy EIBACH w świecie sportu. Są one obecne praktycznie wszędzie – w F1, WRC, NASCAR, CART, ... – zdobywając najwyższe uznanie ich użytkowników. Niepublikowana lista odbiorców produktów z logo EIBACH, którą mieliśmy okazją widzieć, jest imponująca i pokrywa cały świat.

EIBACH produkuje w Niemczech i USA, ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Afryce, Azji i Australii, a także w ponad 80 państwach, w tym również w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którym jazda samochodem sprawia radość do sprawdzenia produktów marki EIBACH. Wiemy, że Was nie zawiodą.

 
  OMP
 
 
OMP to firma o rodowodzie wcześniejszym od SPARCO, bo otworzyli ją w Genui w 1973 roku bracia Piergiorgio, Roberto i Claudio Percivale z zamiarem produkcji klatek bezpieczeństwa do samochodów wyścigowych. W okresie niemal 40-letniej działalności, stała się drugim po SPARCO wiodącym producentem w dziedzinie sportów motorowych i tuningu samochodowego. Jej renomę potwierdzali tacy kierowcy jak Ayrton Senna i Nigel Mansell w formule 1 czy Tommi Makinen i Carlos Sainz w rajdowych mistrzostwach świata. Popularność marki została ugruntowana w 1996 roku, kiedy to Michael Schumacher wybrał OMP na swojego dostawcę na okres 11 lat zwycięstw z Ferrari.
 
Wysokie standardy jakościowe potwierdzone certyfikatem ISO 9001 w roku 2001, a także szerokość oferty to niewątpliwe atuty marki OMP. Produkty OMP spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa wymagane przez międzynarodowe normy.
 
Dzięki nowemu zarządowi, m.in. braciom Delprato oraz Federico Minoli, dokonano reorganizacji produkcji i logistyki, a także otwarto nowe centrum badawcze oraz salon-muzeum.